Тернопільщина експортує в Грузію борошно

Економіка4 лютого 20112

Тернопільщина експортуватиме борошно у Грузію. Перші півтори тисячі тонн пшениці вже транспортували в Грузію. Упродовж місяця її кількість планують збільшити до 10 тисяч тонн.

«У Грузії всі були вражені від хорошої якості української пшениці. До цього українська пшениця не приходила в Грузію. Багато її купували в інших країнах. Але після того, як Росія закрила кордон, ми почали шукати інші країни-постачальниці», - зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні Грігол Катамадзе під час зустрічі з головою обласної ради Олексієм Кайдою.

Співпрацювати з Тернопільщиною, а саме з її обласним центром, планують і в Батумі. Українське та грузинське міста давно є побратимами. Та доцільно, каже посол, буде розвивати співпрацю між ними ще й у сфері бізнесу, - повідомляє ІНТБ

«Я думаю, що два міста-побратими зроблять усе, щоби багато мешканців Тернополя приїжджали з бізнесом до Батумі, відпочивали на узбережжі Чорного моря. Грузія чекає на вас. Я думаю, що і грузини будуть приїжджати в Тернопільський край, щоб також розвивати бізнес із колегами та відпочивати», - додав Катамадзе.

Під час перебування на Тернопільщині Грігол Катамадзе підписав угоду з місцевою владою, згідно з якою братерські стосунки налагоджуватимуть не лише обласні центри, а й цілі регіони України та Грузії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук