Тернопільщина перерахувала до держбюджету 3,5 млн грн за оренду держмайна

Економіка13 грудня 20101590

Фонд держмайна в Тернопільській області перерахував до Держбюджету 3 млн 451 тис. грн, що становить 93,3% до річного завдання з оренди державного майна.

Про це ZAXID.NET повідомила прес-секретар РВ ФДМУ по Тернопільській області Лариса Шумило.

На даний час на контролі РВ ФДМУ перебуває 400 договорів оренди, з яких 357 договорів - укладені регіональним відділенням. У порівнянні з відповідним періодом минулого року кількість укладених регіональним відділенням договорів збільшилася на 50, що склало більше 16%. На даний час усі договори оренди застраховані, орендарі вчасно сплачують орендну плату.

Завдяки виконанню розроблених регіональним відділенням «Заходів щодо забезпечення виконання доведених завдань з надходження орендної плати до Держбюджету у 2010 році», у листопаді укладено 17 договорів оренди, перераховано до бюджету 372 тисячі гривень, з яких більше 50 тисяч гривень - за виявлені об’єкти, що перебували у незаконній оренді.

З метою збільшення кількості договорів оренди і, відповідно, для забезпечення зростання надходжень від оренди до Державного бюджету у наступному році, регіональне відділення створило перелік потенційних об’єктів оренди, інформація про які розміщена у багатьох електронних та друкованих ЗМІ, на сайтах Тернопільської обласної адміністрації і Тернопільської обласної ради, сайтах районних державних адміністрацій з метою інформування потенційних орендарів і підвищення конкурентноздатності на конкурсах оренди.

У листопаді – грудні цього року регіональним відділенням укладено 22 договори оренди, і до кінця року планується укладення ще 8 договорів оренди державного майна на близько 20 тисяч гривень

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук