Тернопільська облрада просить в уряду більше газу для опалювального сезону

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 27 вересня 20141630


Тернопільська обласна рада просить Кабінет Міністрів переглянути помісячні граничні ліміти газу для потреб Тернопільської області.

Про це йдеться у зверненні облради, яке цитують «Українські Новини».


«Підприємствами теплоенергетики Тернопільської області протягом останніх років планово знижуються показники споживання природного газу. Порівняно з 2007 роком знижено споживання природного газу на 21%, у тому числі із КП "Тернопільміськтеплокомуненерго" - 13,1%, КП "Тернопільтеплокомуненерго" - 58,3%», – зазначається у зверненні.

Цього вдалося домогтися шляхом заміни ділянок теплових мереж із впровадженням попередньо ізольованих трубопроводів у пінополіуретанові ізоляції, переведенням котелень на альтернативні види палива, впровадженням індивідуальних теплових пунктів.

Крім того, у Тернополі для подальшого істотного зниження споживання газу розроблено довгостроковий комплекс заходів, під час яких планується залучити кредитні ресурси Європейського банку реконструкції й розвитку.

Також заплановано провести масштабну термомодернізацію житлового комплексу міста, що дозволить скоротити до 24% споживання природного газу порівняно з показниками 2012-2013 років.

«З огляду на це, для запобігання зриву опалювального сезону й недопущення соціальної напруженості в області просимо невідкладно ухвалити рішення щодо перегляду помісячних граничних обсягів природного газу для потреб Тернопільської області, установлених постановою уряду від 09.07.2014», – написали депутати Тернопільської обласної ради.

Пропонується це зробити, зокрема, і за рахунок виділення обсягів природного газу, видобутого в Україні.

19 вересня до прем'єр-міністра Арсенія Яценюка звернувся мер Тернополя Сергій Надал із проханням збільшити показники обсягу газу, визначеного для Тернополя на майбутній опалювальний сезон.

Зазначимо, що через припинення Росією постачання газу до України влада вирішила зобов'язати регіони загалом заощадили за період опалювального сезону до 30% цього палива.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук