Тернопільське ВАТ "Цукровий завод "Поділля" повернули державі

Економіка24 квітня 200914910

Визнано недійсним протокол зборів ВАТ "Цукровий завод "Поділля" щодо входження товариства у ЗАТ "Тернопільський агропромисловий комплекс" і передачі майна до його статутного фонду. У результаті чотирирічного протистояння у судових інстанціях регіональне відділення ФДМУ у Тернопільській області відстояло корпоративні права держави. Про це повідомили ZAXID.NET у прес-службі Тернопільської ОДА.

15 квітня 2009 року у Львівському апеляційному господарському суді задоволено апеляційну скаргу, подану регіональним відділення на рішення місцевого господарського суду, яким раніше відхилено позовні вимоги органу приватизації до ВАТ "Цукровий завод "Поділля", і зазначене рішення скасовано - апеляційні вимоги задоволені.

Це означає, що апеляційна інстанція визнала недійсним протокол зборів акціонерів ВАТ "Цукровий завод "Поділля" від 21.01.1999 року в частині входження ВАТу у закрите акціонерне товариство (ЗАТ) "Тернопільський агропромисловий комплекс" і внесення до його статутного фонду (як внеску) основних засобів підприємства.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук