Терористи запустили потяг з Луганська до Ростова

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 9 вересня 201510040

Наміри самопроголошеної «ЛНР» запустити пасажирський потяг за маршрутом з окупованого Луганська до російського Ростова-на-Дону незаконні, заявляє Державна адміністрація залізничного транспорту України («Укрзалізниця»).

«Самостійно організовувати рух потяга на захопленій і самопроголошеній території - це загроза для безпеки пасажирів. «Укрзалізниця» не взаємодіє з владою «ЛНР» і не має відношення до організації руху потяга з Луганська в Ростов», – зазначила прес-служба адміністрації.

Курсування потяга у вказаному сполученні як міжнародному між Україною і Росією не було погоджено законним шляхом на останньому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць СНД і Балтії, що відбулося в травні 2015 року в Мінську.

З метою безпеки пасажирів «Укрзалізниця» зараз не здійснює рух пасажирських потягів до Луганська, а обмежила його до станцій Артемівськ і Лисичанськ. Так, щодня курсують потяги: №224/206-205/223 Харків-Костянтинівка-Артемівськ, №532/531 Київ-Лисичанськ, №609/610 Харків-Лисичанськ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук