Тігіпко розповів, на що підуть гроші МВФ

Економіка20 червня 20102075

Віце-премєр-міністр України з питань економіки Сергій Тігіпко пояснив, на що конкретно будуть витрачені гроші, якщо Україна відновить кредитування з боку Міжнародного валютного фонду: гроші можуть бути скеровані в два напрями. Перший напрям — це покриття дефіциту бюджету, другий — це валютні резерви Національного банку України.

«Можу сказати, що зараз, коли ситуація змінилася, - а вона змінилася і в світі, бо в світі почалося економічне зростання, вона змінилася й в Україні. Того року ми мали 15% падіння ВВП, а в цьому році, за попередніми даними, у нас за п’ять місяців 6,1% зростання ВВП, - в таких випадках гроші на покриття дефіциту бюджету дають дуже погано», - зазначив він в інтерв'ю Бі-Бі-Сі.

«Тому переважна частина грошей, які будуть заходити в Україну, будуть іти на валютні резерви. Тобто вони не будуть нами проїдатися, вони будуть накопичуватися.

Але це дасть можливість нам залучити гроші Світового банку, які підуть на дефіцит бюджету, гроші Європейського Союзу, які вже проголосовані, вони вже є в програмах і чекають тільки одного — початку програм з Міжнародним валютним фондом. Гроші Європейського Союзу також нам підуть на покриття дефіциту бюджету. Це створить умови для інвесторів, ми зможемо вийти на зовнішні ринки, і до таких виходів ми уже практично готові», - додав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 5

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук