Тігіпко: Цьогоріч Україна підпише з Світовим банком договори на $1,77 млрд

Економіка8 червня 20101450

Співпраця зі Світовим банком допоможе Україні швидше подолати наслідки кризи. Таку думку Віце-прем’єр-міністр України Сергій Тігіпко висловив 7 червня після підписання разом з директором представництва Світового банку у справах України, Білорусі і Молдови Мартіном Райзером Протоколу спільного перегляду портфелю проектів в Україні на 2010 рік. «Співпраця зі Світовим банком є надзвичайно важливою для України. Лише у цьому році ми плануємо підписати договори не менш ніж по п’яти проектах на 1,77 млрд дол.», - повідомив віце-прем’єр-міністр.

Як повідомили ZAXID.NET в прес-службі віце-прем'єр-міністра, щороку представники Уряду та Світового банку проводять перегляд спільних проектів та оцінюють стан їх реалізації. Проаналізувавши ситуацію щодо використання коштів Світового банку, сторони розробили узгоджений план дій з впровадження спільних проектів на 2010 рік. Зокрема, пріоритетами на середньострокову перспективу визначено оздоровлення фінансового сектору та розвиток інфраструктури.

На думку Сергія Тігіпка, перегляд портфеля проектів Світового банку дозволить значно підвищити ефективність використання отриманих ресурсів. "Ми будемо відмовлятися від проектів, які не реалізуються, щоб не платити за резервування коштів. Разом з тим необхідно підвищити вибірку коштів за проектами, що перебувають зараз у роботі. Її теперішній рівень не задовольняє ані Уряд, ані керівництво Банку. У нас є амбіційна мета потроїти рівень вибірки коштів", - зауважив урядовець. Він повідомив, що співробітники профільних міністерств, які відповідають за співробітництво зі Світовим банком, нестимуть персональну відповідальність за результати своєї роботи. Це, за словами Сергія Тігіпка, дозволить уникнути безпідставного затягування реалізації проектів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук