Торгова палата США підтримала запуск міжнародного платіжного сервісу PayPal в Україні

ЕкономікаРоман Ганкевич, 31 травня 20155080
Американська торгово-промислова палата підтримала ідею запуску сервісу PayPal в Україні

Американська торгова палата в Україні (ACC) підтримала ідею виходу PayPal в Україні.  Глава асоціації Андрій Гундер звернувся з офіційним листом до НБУ та Мінекономіки, в якому просить Нацбанк усунути регуляторні бар'єри для виходу системи на ринок, передає Ain.ua.

У листі згадуються також і інші міжнародні системи, які через регуляторні обмеження поки не можуть працювати в Україні - це Apple Pay і Google Wallet.

Лист склали за підсумками зустрічі 28 травня, в якій брали участь представники робочої групи, створеної для роботи над легалізацією сервісу PayPal, Департаменту платіжних систем НБУ та комітету American Chamber of Commerce.

«Таким чином, сьогодні в Нацбанку є формальний лист від Американської торгової палати та підстава для запуску змін у роботу. М'яч тепер на боці НБУ», - зазначив ініціатор створення робочої групи з PayPal Ілля Кенігштейн.

У листі йдеться про те, що недоступність PayPal та інших подібних систем заважає дрібним експортерам з України працювати із західними ринками.

«В Україні немає її повного функціоналу, а значить, для українських брендів відпадає цілий пласт клієнтів, які могли б замовити собі продукцію. Її присутність в країні для покупця - гарантія чесності продавця і його безпеки», - наголошено в листі.

У листі також наводиться перелік тих регуляторних актів, які потрібно змінити, щоб PayPal зміг працювати на українському ринку: «Положення про електронні гроші», «Інструкція про роботу з рахунками в національній та іноземній валюті» тощо.

Вся ця ініціатива почалася з того, що Ілля Кенігштейн, активно брав участь в русі за впровадження 3G, спробував переконати менеджмент PayPal, щоб ті таки вирішили почати працювати в Україні. Для цього була створена робоча група і розроблений план дій. Її підтримали НБУ, «Deloitte Україна», «Baker & McKenzie України».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук