Торговці львівського ринку «Санта-Барбара» знову відтермінували переїзд на вул. Антонича

Головні новини Львова 01.09Віталій Кубліков, 1 вересня 2016, 17:22 1938 1

Проект «Трамвай на Сихів» у Львові виходить на фінішну пряму. Дорожники проклали вже 85% трамвайної колії. Вздовж проспекту Червоної Калини рейки стиковані вже від сихівського мосту і аж до ринку «Санта-Барбара». Фактично лишилося дві прогалини.

Ділянка на Стуса від заправки до вулиці Угорської перекрита. Тут продовжують прокладати колектор шахтовим методом. У «Львівавтодорі» запевняють, що столичний підрядник пройшов вже більше половини шляху. Наземні ж роботи ведуть паралельно.

«На кільці Угорської зараз влаштовується розворотне кільце. Це є технологічне кільце для розвороту трамвая. Зараз тут проводиться вирубка зелених насаджень», ― розповів заступник директора ЛКП «Львівавтодор» Євген Калитич.

Ще одна важка ділянка ― кільце в самому кінці маршруту. За нього взялися лише в середині липня. Торговці ринку «Санта-Барбара» демонтували лише частину павільйонів. Адміністрація запевняє, що виселення знову посунули в часі з об'єктивних причин. Цього разу півтори сотні торговців обіцяють звільнити ринок до 1 жовтня.

«На сьогоднішній день той ринок працює у збиток. Він себе зараз не забезпечує. Але я тримаю тих людей, тому що ми з ними домовилися, що я їх маю кудись переселити. А для того, щоб їх переселити, треба все зробити. Вікна замовили, пік сезону і, виходить, 2-3 тижні будуть робити вікна», ― пояснює представник власника ринку Сергій Бутенко.

Своєю чергою, місто у повній мірі виконало свої зобов'язання перед підприємцями ринку. Усі комунікації на вулиці Антонича підведені.

«Ми отримали цю ділянку, зробили її планування, підвели воду, каналізацію і провели електроосвітлення», ― каже заступник директора ЛКП «Львівавтодор» Євген Калитич.

Проект «Трамвай на Сихів» стартував ще 2014 року. У нього вклали 12 млн. євро кредитних коштів ЄБРР. Львів отримав також грант німецького уряду у 5 млн та 1,5 млн технічної допомоги від ЄС. З міського бюджету сихівська гілка профінансована на майже 9 млн євро.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук