Торік на Рівненщині виявили фінансових порушень на 271 млн грн

Економіка28 лютого 20111

Ревізори КРУ у Рівненській області у результаті 381 ревізії виявили торік фінансових порушень на 271 млн грн.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі КРУ в Рівненській області, перевірки було проведено на 354 підприємствах, установах та організаціях області і виявили  фінансових порушень на 271 млн грн. Загалом, як зазначив на засіданні колегії начальник управління КРУ в Рівненській області Святослав Каблак,  на 231 об’єкті виявлено недоотриманих або втрачених доходів на 14,6 млн грн, незаконні, нецільові витрати та недостачі коштів і майна майже на 56 млн грн зафіксовано на 290 підприємствах, установах і організаціях. Порушень, що не призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів майже на 167 млн грн, виявлено на 228 об’єктах.

Усунено порушень фінансової дисципліни майже на 128 млн грн, зокрема втрати фінансових і матеріальних ресурсів відшкодовано на понад  39 млн гривень,  що в абсолютній сумі перевищує показник 2009 року на 16,6 млн грн.

За матеріалами проведених ревізій до правоохоронних органів передано 223 ревізійні матеріали, за якими порушено 41 кримінальну справу та складено 5 протоколів про притягнення порушників до відповідальності за корупційні діяння. Окрім того, 18 кримінальних справ порушено за результатами розгляду довідок спеціалістів КРУ, які залучались до перевірок правоохоронними органами. До порушників бюджетного законодавства застосовано 45 санкцій у вигляді призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних асигнувань.

Водночас, як зазначив Святослав Каблак, мали місце недоліки в організації та проведенні контрольно-ревізійної роботи. Зокрема недостатньо уваги було приділено стану позовної роботи, питанням порушення правоохоронними органами кримінальних справ за матеріалами проведених ревізій, застосуванню санкцій за бюджетні правопорушення тощо. У проведенні контрольно-ревізійної роботи зафіксовано також прорахунки у плануванні контрольних заходів, документуванні результатів ревізій, факти неповноти складання протоколів про адміністративні правопорушення.

Як результат, колегією КРУ в Рівненській області прийнято відповідні рішення щодо підвищення якості контрольно-ревізійної роботи та ефективності державного фінансового контролю, керівникам структурних підрозділів обласного апарату, начальникам територіальних КРВ вказано на недоліки   та зобов’язано посилити контроль за організацією та проведенням контрольно-ревізійних заходів тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук