Торік населенню Львівщини продано товарів на понад 15 млрд грн
За січень-грудень 2007 року населенню Львівської області продано споживчих товарів на 15 400,3 млн грн (дані розрахункові), що більше, ніж за відповідний період 2006 року на 27,7% за порівнянними цінами, - повідомили ZAXID.NET в Головному управлінні статистики у Львівській області.
Оборот роздрібної торгівлі, що включає роздрібний товарооборот підприємств торгівлі, розрахункові обсяги продажу товарів на ринках та підприємцями-фізичними особами, становив 14 781,3 млн грн і зріс на 28%.
В загальному обсязі продажу споживчих товарів частка товарообороту фізичних осіб, що мають мережу роздрібної торгівлі та ресторанного господарства, збільшилась порівняно з відповідним періодом минулого року на 1 відсотковий пункт і становила 30,8%.
Обсяг роздрібного товарообороту підприємств-юридичних осіб становив 9 541,1 млн грн і збільшився порівняно з січнем-груднем 2006 року за порівняними цінами на 29,9%.