Торік найбільшим імпортером українських товарів стала Польща

Експорт товарів з України до Польщі зріс на 19,6%

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 18 лютого 20195620

Минулого року Україна продала найбільше товарів до Євросоюзу. Серед усіх країн ЄС найбільше товарів було продано до Польщі: експорт до цієї країни склав 3,25 млрд дол., повідомило Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

Україна торік продала до Євросоюзу товарів на 20,2 млрд доларів. Як уточнюється, торік найбільше імпортували українську продукцію Польща, Італія і Німеччина.

«Лідером серед споживачів українських товарів стала Польща. Експорт до цієї країни рекордно зріс аж на 19,6% та склав $3,25 млрд», – сказано в повідомленні.

Найбільше ця країна купувала українські зернові культури, насіння та плоди маслянистих рослин, жири та олії рослинного або тваринного походження, а також руди, шлаки, чорні метали та деревину.

Друге місце серед європейських споживачів української продукції посіла Італія. Експорт до цієї країни зріс на 6,5% та склав 2,62 млрд доларів.

Німеччина посіла третє місце серед країн-споживачів української продукції.

«Експорт до цієї країни зріс найбільше – на рекордних 25,9% та склав $2,2 млрд. Також, хочемо зазначити, що крім зернових культур, чорних металів та деревини, німецьких покупців зацікавили продукти легкої промисловості, а саме: одяг, текстиль та дизайн», – уточнили у Мінекономрозвитку.

Зазначимо, торік ЄС купив 42,6% усього українського експорту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук