Товарообіг між Україною та Росією за 5 місяців зріс удвічі, – Азаров

Економіка30 червня 20101561

Обсяг товарообігу між Україною та Росією зріс у два рази за 5 місяців 2010 року. Про це повідомив прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету міністрів.

Про це ZAXID.NET повідомили в Департаменті інформації та масових комунікацій Секретаріату КМУ.

«Співробітництво відновлюється в усіх секторах народного господарства і дає плоди. За 5 місяців поточного року товарообіг між Україною та Росією подвоївся», - наголосив він та додав, що на сьогодні вирішуються навіть питання, які були «заморожені», або зайшли в «конфліктну фазу». За словами Миколи Азарова, такому результату сприяв високий рівень взаєморозуміння та динаміки відносин між керівництвом двох країн.

Микола Азаров поінформував, що за результатами його офіційного візиту до Москви, з Головою Уряду Російської Федерації досягнуто низки домовленостей з поглиблення економічного співробітництва. Зокрема, за його словами, між двома країнами інтенсивно напрацьовуються угоди в енергетичній сфері, які забезпечать стабільне і ефективне функціонування та розвиток нашої атомної енергетики, гідроенергетики, а також стабільне постачання і транзит газу та нафти. Крім того, глави урядів обох країн домовилися зробити незалежну ринкову оцінку українських та російських авіабудівних підприємств, щоб вивчити питання про інтеграцію цих високотехнологічних комплексів.

Микола Азаров також повідомив, що Глава російського Уряду дав доручення прискорити інспекцію українських м’ясопереробних і молочних підприємств, щоб відкрити для них російський ринок, а також доручив взятися за вирішення інфраструктурних проблем Севастополя. «Переговори були продуктивні, інтереси сторін враховуються максимально. Очевидно, що достатньо швидкими темпами відновлюється взаємовигідне економічне співробітництво, яке для України є запорукою виходу з кризи», - резюмував прем’єр-міністр.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук