Трамвай на Сихів поїде вчасно, якщо ЄБРР виділить ще €5 млн

Головні новини Львова 29.09Зореслава Губарь, 29 вересня 2015, 16:24 1988 0

Усі роботи з будівництва трамвайної колії на Сихів ідуть за графіком. У цьому запевнив керівник ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза. Проте зараз очікують офіційної відповіді від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, чи він готовий виділити ще майже 5 мільйонів євро на заміну колектора закритим способом. Йдеться про ту частину комунікацій, яка проходить на глибині 15 метрів.

«Якщо ми будемо робити цей колектор підземним способом, роботи будуть тривати від 9 до 12 місяців, причому можна відкрити через 3 місяці вже проїзд дорогою, якщо ми зараз почнемо ці роботи», – зазначив директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза.

Іншу частину колектора зараз замінюють відкритим способом. Там комунікації не так глибоко – до 7 метрів під землею. У графіки вкладаються, хоч і старий колектор таки час до часу дивує сюрпризами.

«При такому будівництві завжди є якісь моменти, які важко передбачити. Це і погодні умови, які затоплюють ділянку, на якій ведеться будівництво, котловани, траншеї під трубу, доводиться викачувати, ну і мережі існуючі, невідомі, не нанесені на кресленнях», – розповів інженер «Онуру» Віктор Онищук.

Роботи з будівництва трамвайної колії на Сихові вже виконані на 92%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук