Тренери секції дзюдо спорттовариства «Динамо» скаржаться на тиск з боку керівництва

Головні новини Львова 17.05Марічка Думич, 17 травня 2016, 15:09 1222 1

Тренери дзюдо львівського ФСТ «Динамо» б’ють на сполох: їхня секція під загрозою зникнення. А все розпочалося з того, що вихованець «Динамо» Олексій Кучеренко був серед ініціаторів створення Громадської ради, яка б наглядала, як спортивні товариства витрачають кошти, виділені з обласного бюджету.

Олексій Кучеренко розповів: «На ФСТ «Динамо» виділяються досить великі кошти. В цьому році це близько 12 мільйонів гривень. Але в принципі, ми не бачимо результату від виділених коштів».

Після того, як розпочалось створення Громадської ради, друзів Кучеренка ― коучів з дзюдо викликали на серйозну розмову до керівництва. Викликали і Андрія Спиридонова.

«Мав розмову з головою фізкультурно-спортивного відділу «Динамо» Булавою Петром Андрійовичем, який в грубій формі нам сказав, що він хоче закрити зовсім секцію дзюдо. Бо ми пішли проти нього, проти «Динамо». Бо нас є своя позиція. Йому це не подобається», ― розповів він.

У сусідньому залі вправляються важкоатлети. Тут вже втомилися чекати на новий інвентар. Тренажер і гантелі їсть іржа, штанги радянського зразка. А деяким дискам більше тридцяти років. А половину опалювального сезону, скаржаться спортсмени, довелося добряче намерзнутися. Іноді температура сягала 8 градусів.

Керівництво «Динамо» вважає, що той інвентар, яким користуються важкоатлети, цілком придатний. А на опаленні економили через ціни на газ.

«По всіх видах спорту будемо купляти якийсь інвентар. Але це не будуть мільйони, а на кожну секцію, думаю, тисяч 100-150 гривень буде виділено. Так,ми б хотіли нові штанги. Але вони коштують,думаю, по 3-4 тисячі євро», ― додав перший заступник голови львівського ФСТ «Динамо» Віктор Яцковець.

А погрози тренерам дзюдо Петро Булава заперечує. І запевняє, що викликав їх через скаргу одного з батьків, начебто, наставники незаконно збирають гроші. Як пояснив Андрій Спиридонов, це був поодинокий випадок, оскільки грошей, виділених на змагання, було недостатньо. Батьки дітей, яких ми побачили на тренуванні, підтримали тренерів. Кажуть, що претензій до них не мають.

Розмови із керівництвом лише переконали тренерів у потребі створення Громадської наглядової ради. А процес її створення уже розпочався.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук