Третина депутатів Львівської міськради не вказали у своїх деклараціях фірми та майно

ЕкономікаІ.Р., 4 листопада 201625740

Кожен третій депутат Львівської міськради приховує бізнес або майно. Журналісти антикорупційного сайту «Наші гроші. Львів» з’ясували, що 18 з 64 депутатів ЛМР недостовірно заповнили декларації про доходи за 2015 рік.

Як йдеться у розслідуванні журналістки Юлії Костюк, із 64 депутатів Львівської міськради десятеро не задекларували внески до статутних капіталів товариств – своїх чи родини, ще дев’ятеро – приховали майно.

Внески до статутних капіталів фірм не задекларували депутат від БПП Григорій Козловський (10,6 млн грн), Ірина Сердюк з «Громадянської позиції» (6,2 млн грн) та Ігор Корончевський із «Самопомочі» (1,6 млн грн).

Козловський не вказав у декларації належність йому чотирьох фірм, серед яких «Королівська пивоварня» та «Гранд Готель».

Сердюк не відобразила у декларації приналежність до семи фірм, зокрема і«Кіносвіту», скандально відомого будівництвом кінотеатру на вул. Нижанківського в центрі Львова.

Корончевський не вказав у декларації статутні внески до чотирьох фірм. Депутат пояснив це тим, що декларував ці внески у попередні роки, а у 2015 році нових внесків не робив. Проте згідно із законодавством, слід декларувати всі внески – зроблені у попередні роки та в році, за який подається декларація.

Клікніть для збільшення

Голова фракції БПП Петро Адамик не задекларував статутні внески на загальну суму 414 тис. грн, а Ігор Зінкевич (УКРОП) приховав приналежність до вінницького ТОВ «Вандем».

Ще кілька депутатів не вказали в деклараціях бізнес своїх родичів, зазначають «Наші гроші. Львів».

Іван Рудницький із БПП не задекларував бізнес дружини – ТОВ «Зоряний водопад», яке надає послуги лазень та масажу.

Депутат від «Самопомочі» Роман Федишин не вказав у декларації статутних внесків до ПП «Холдінвестгруп», яке належить його дружині, сину та батьку.

«Свободівці» Андріян Гутник та Андрій Рікота не задекларувати фірми своїх дружин, а Віталій Свіщов із БПП – приватне підприємство його матері.

Клікніть для збільшення

Ще кілька депутатів забули задекларувати своє майно.

Олег Василишин із «Самопомочі» не вказав у декларації вантажівку та причіп, голова фракції «Народного контролю» Валерій Веремчук – автомобіль «Mazda Xedos» 1997 року випуску, а його колега по фракції Віталій Свінціцький – чотири старі вантажівки. Самі депутати стверджують, що вони вже передали ці автомобілі іншим людям або здали їх на металобрухт.

Не задекларував причіп і Андрій Рікота, який назвав це помилкою.

Роман Грицевич із БПП не задекларував будинок площею 305 м2, який належить його сину, «свободівець» Андрій Карбовник – один з будинків своєї дружини, а Назар Палідович із «Громадянської позиції» – подарований батьком будинок площею 137 м2 .

Богдана Зубрицька та Андрій Дворакевич із «Самопомочі» не вказали у деклараціях земельні ділянки у Брюховичах та у Малехові відповідно.

Клікніть для збільшення

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук