Третина всієї заборгованості із заробітної плати на Тернопільщині припадає на обласний центр

Економіка6 лютого 20094352

Згідно із статистичними даними, на 1 лютого загальна заборгованість з виплати заробітної плати у Тернополі становила 3 318,0 тис. грн, (1 839,1 тис. грн - заборгованість 20 економічно-активних підприємств, 1 307,0 тис. грн - заборгованість двох підприємств-банкрутів, 171,9 тис. грн - заборгованість чотирьох неактивних підприємств), що становить 30,1% всієї заборгованості області. Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі Тернопільської міськради з посиланням на начальника міського відділу праці Марію Чупровську.

За оперативними даними, станом на 22.01.2009 р. заборгованість складала 1222,6 тис. грн. Причини заборгованості, в основному, зумовлені відсутністю ринків збуту виробленої продукції та послуг, несвоєчасними розрахунками за виконані роботи, піднесенням цін на енергоносії та послуги.

Так, найбільшими боржниками серед економічно-активних підприємств є: ТОВ "Тернопільський комбайновий завод" (борг з виплати заробітної плати - 466,3 тис. грн) та ТОВ "Тернопільхлібпром" (заборгованість із виплати заробітної плати станом на 01.01.2009 р., склала 210,1тис.грн).

Найбільшим боржником-банкрутом є ВАТ Тернопільське об’єднання "Текстерно", де сума боргу, станом на 02.02.2009 р., становила 1 117,0 тис. грн.

Найбільшим боржником серед неактивних підприємств є ДЮСШ "Надія", де сума боргу складає 76,4 тис. грн і є незмінною з 2004 р.

На засіданні також було відзначено підприємства, які погасили борги - "Спецбуд" ВАТ "Тернопільбуд", Тернопільський КЖЕП "Житловик", ВТО "Алтек", ТзОВ "Технічна охорона", ТОВ "Мак-Тернопіль", КЖЕП "Залізничник".

Члени комісії заслухали керівників ВАТ "Тернопільський комбайновий завод", ТОВ "Тернопільхлібпром", ПМП "ВІК", які інформували про причини виникнення боргів та про перспективи їх погашення. Боржникам встановлено терміни погашення та зобов’язано представити графіки погашення боргів у місячний термін.

Крім того, за пропозицією заступника міського голови Романа Легкого, буде підготовлено чергове подання в прокуратуру міста щодо невиплати заборгованої заробітної плати, заборгованості Пенсійному фонду потенційними боржниками ТзОВ "Ксеко" (керівник Ігор Кшевський), ТзОВ СПМК №6 (Петро Шепелюк), ВАТ "Тернопільагроспецмонтаж" (Петро Шепелюк ), Тернопільська філія ВАТ "Свемон-Волинь" (Петро Шачко).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Микола 12 лютого 2009, 18:36

  То це ж така заборгованість була до кризи, а під час кризи уявіть що буде твориться. Як вчора по телевізору передавали, що в лютому і пенсій не буде чим видавати, не те, щоб там якісь виплати безробітним давати. От що людям робити? Зараз попробуй без копійки грошей прожити хоча б день

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Олесь 6 лютого 2009, 09:22

  Цікавий факт "Тернопільхлібпром". Як тільки прийшли нові власники Гуменюк - нардеп від НУНС та Токаренко - керівник фракції НУНС в облраді, відтоді підприємство лихоманить, а дивідендів набрали так багато що нічим платити людям. От так то славні козаки з Хмельничини нищать славний колись хлібзавод №2.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук