Третина жителів Донбасу не отримує українських пенсій

Близько 800 тисяч пенсіонерів, що проживали на непідконтрольній Україні території, перереєструвалися та отримують українські пенсії, повідомила міністр фінансів України Наталія Яресько.

«На сьогодні ми розуміємо, що приблизно 1 мільйон 200 тисяч пенсіонерів живе на неконтрольованій території. Ми дали можливість усім реєструватися на контрольованій території, щоб отримати свої пенсії, і 800 тисяч зареєструвалися. На сьогодні ми виплачуємо повністю їхні пенсії», – сказала Яресько в інтерв’ю «Українській правді»..

За словами міністра, наразі існує заборгованість із виплат пенсій тим пенсіонерам, які не зареєструвалися на підконтрольній Україні території.

«Зараз ми маємо борг перед цими людьми приблизно на 4,7 мільярда гривень. Але цей борг зменшується з кожним місяцем. Наприклад, 1 січня було 5,4 мільярда гривень, а зараз менше, оскільки з часом більше й більше з цих пенсіонерів реєструються на контрольованій території», – зазначила Яресько.

Голова Мінфіну додала, що, крім того, Україна виплачує допомогу переселенцям, які виїжджають із підконтрольних проросійським бойовикам територій, яка в середньому становить 1,3 тис. грн на місяць для сім'ї.

«Тут приблизно 300 тисяч сімей, це близько 800 тисяч осіб. І в бюджеті закладено 3,4 мільярда гривень на цю програму», – додала Яресько.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук