Третині студентів університету Франка відмовляють у поселенні в гуртожитку

СуспільствоІрина Знась, 1 вересня 2014, 17:37 1116 0

Львівський національний університет може забезпечити студентів місцями в гуртожитку лише на 65%. Про це сьогодні, 1 вересня, під час прес-конференції розповів ректор університету Володимир Мельник.

За його словами, цього року заяви на поселення в гуртожитку подали близько 700 студентів. Скільки з них задовольнили, ректор вишу відповісти не зміг, оскільки цим питанням займаються студентські профспілки та керівництво факультетів.

Пріоритетними в поселенні є діти-сироти, інваліди та діти з багатодітних сімей, а потім уже всі інші, хто проживає далі, ніж 50 км від Львова.  

«Коли приїхали сотня кримчан, їх теж треба було десь поселити, бо тільки 8 відмовились від гуртожитку. Поселяли за рахунок кімнат самообслуговування, підселяли в кімнати, де проживало двоє. Так не має бути, але ми не мали права виселяти наших студентів і новоприбулих потрібно було десь розмістити», – зазначив ректор.

Зараз в університеті думають над будівництвом  нового гуртожитку.

«Гуртожитки – це наша велика проблема, і ми повинні її якось вирішувати. Тому ми повинні ставити перед собою питання будівництва нового гуртожитку. Але проблема тут навіть не в землі, ми добре працюємо з міською владою. Саме питання будівництва є значно складніше, бо на це потрібні кошти», – розповів Володимир Мельник.

На його думку, новий гуртожиток  університет буде змушений зводити без участі держави, за грантові та спонсорські кошти. Коли ж університет справді почне впроваджувати проект в життя - невідомо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук