Центр оцінювання якості освіти розпочав реєстрацію на додаткове зовнішнє тестування

СуспільствоАндрій Стець, 3 травня 20171550
Додаткова сесія зовнішнього тестування відбудеться з 3 по 12 липня

Український центр оцінювання якості освіти сьогодні, 3 травня, розпочав реєстрацію для участі у додатковій сесії зовнішнього незалежного тестування в 2017 році. Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті центру.

Згідно з повідомленням, реєстрація триватиме до 20 травня.

Здійснити реєстрацію можливо за допомогою сервісу «зареєструватися», розміщеному на офіційному сайті Центру оцінювання testportal.gov.ua.

При цьому наголошується, що в зазначений період можуть зареєструватися лише учасники антитерористичної операції, особи, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, і не мали можливості зареєструватися в основний період.

«Крім звичного пакета реєстраційних документів, таким особам потрібно подати заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє незалежне оцінювання під час додаткової сесії та копію документа, що посвідчує відповідний статус (копію посвідчення учасника бойових дій, копію довідки про безпосередню участь в антитерористичній операції, копію паспорта громадянина України (або одного з батьків (опікунів)», – уточнюється в повідомленні.

При цьому додається, що додатковий період можуть також зареєструватися особи, засуджені до позбавлення волі або взяті під варту.

Всю необхідну інформацію вони можуть отримати у представника адміністрації установи виконання покарань, на якого покладена відповідальність за організацію і проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Зазначимо, додаткова сесія зовнішнього тестування відбудеться з 3 по 12 липня.

Тестування з української мови та літератури відбудеться 3 липня, з англійської та російської мов – 4 липня, математики – 5 липня, історії України – 6 липня, біології, іспанської, німецької, французької мов – 7 липня, географії – 10 липня, фізики – 11 липня та з хімії – 12 липня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук