Цимбалюк в Баку домовлятиметься про нафту для НПК «Галичина»

Економіка15 червня 20116960

Голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк в середині липня очолить делегацію в Баку після чого він сподівається, що Дрогобицький нафтопереробний завод НПК «Галичина» працюватиме на каспійській нафті. Про це губернатор повідомив 15 червня під час брифінгу в Дрогобицькому районі.

За словами губернатора, він розраховує підписати під час візиту конкретні договори щодо постачання каспійської нафти. Після цього, за його словами, Дрогобицький нафтопереробний завод мав би запрацювати на повну потужність.

Також ж з його слів серед учасників делегації буде голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк, якого цікавить удосконалення роботи Надвірнянського НПЗ.

«Нас також цікавить співпраця у питанні добудови нафтопроводу «Одеса – Броди», і його завантаження. Цей проект на стадії реалізації за дорученням Президента України», - зазначив Цимбалюк.

Як повідомляють Українські новини, 2010 рік завод завершив з чистим прибутком 6008 тисяч гривень, скоротивши чистий дохід майже на 22,85%, або на 861 446 000 гривень в порівнянні з 2009 роком до 2 908 582 000 гривень.

Rommannor Investments Ltd, Weavernal Holdings Ltd і Deneiro Ventures Ltd володіють по 19% акцій НПК, Dommennium Enterprices Ltd (усі - Британські Віргінські острови) - 15,928% акцій.

Держава в особі Фонду державного майна володіє 25% акцій відкритого акціонерного товариства "НПК" Галичина ".

НПК "Галичина"контролюється групою компаній, афілійованих із Приватбанком.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук