Ціни на нерухомість у Львові за лютий місяць
Нерухомість

Ціни на нерухомість у Львові за лютий місяць

Промоція, 13 березня15570

Динаміка цін на квартири у Львові демонструє постійний інтерес покупців і орендарів до пропозицій на ринку. Скориставшись міжнародним пошуковиком нерухомості Flatfy.com, який найбільш повно охоплює всі дані про продаж та здачу в оренду житла в 37 країнах, можна отримати інформацію, що показує реальну ситуацію в місті.

Вартість оренди та покупки житла

В лютому місяці середня вартість оренди однокімнатної квартири на вторинному ринку Львова склала близько 6000 грн. Зняти дво-, три- і чотирикімнатну квартиру можна було за 8000 грн, 10817 грн і 14494 грн відповідно. Це наочно показує, що інтерес до оренди однокімнатного житла дещо вищий, ніж до нерухомості більшої площі.

Що цікаво, при купівлі квартир різниця між житлом з різною кількістю кімнат була значно вища, ніж при найманні. Так, ціни на оренду одно- та двокімнатних квартир відрізняються на 33%, а при продажу цей же параметр складає вже 50% від вартості однокімнатного житла.

Найбільший інтерес орендарі та покупці традиційно проявляють до нерухомості Галицького району, який більш ніж на 12% випереджає найближчого конкурента – Франківський район Львова. При цьому, наведена цифра показує різницю у вартості як оренди, так і покупки однокімнатних квартир. У випадку реалізації житла з більшою кількістю приміщень, відмінність стає ще суттєвішою.

Менш за все в лютому орендарів цікавила одно- та двокімнатна нерухомість Залізничного району, ціна якої склала відповідно 5408 грн і 6800 грн на місяць. Ця тенденція стосується й оренди, й купівлі нерухомості – придбати тут однокімнатну квартиру можна за 28 тисяч доларів.

Купити ж трикімнатне і чотирикімнатне житло дешевше всього можна було у Сихівському районі – 51 тисяча доларів та 59 тисяч доларів відповідно.

За якими принципами проводиться аналітика

Пошукова система Flatfy.com використовує методологію підрахунку, яка дозволяє найбільш об'єктивно оцінити наявну ситуацію на ринку. Для цього збираються всі доступні на сайтах ріелтерських компаній і в інших джерелах оголошення про оренду та продаж житла. При обробці зібраних даних відкидаються помилкові цифри і десять відсотків від максимальних та мінімальних цін, котрі, як правило, ніщо інше як прояв спекуляцій на ринку. Після попередньої обробки даних вираховуються медіанні значення, що дозволяє надати максимально точну аналітику.

Всього за лютий було проаналізовано близько дев'яти тисяч пропозицій по оренді та продажу квартир у Львові. Варто зазначити, що аналіз не дає абсолютно точних цифр, оскільки ціни, що вказуються в об’явах, практично завжди дещо відрізняються від кінцевих значень, за якими вкладаються угоди.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук