Ціноутворення приватизації комунального майна Львова відповідає закону

Економіка20 липня 20119861

Додаткових рішень Львівської міської ради щодо ціни продажу об’єктів комунальної власності, які приватизуються не потрібно. Про це 20 липня заявила начальник юридичного управління Львівської міської ради Гелена Пайонкевич.

«Згідно ч.2 ст. 19 Конституції, органи місцевого самоврядування діють в спосіб, встановлений законом. Спосіб визначення ціни при приватизації об’єктів комунальної власності є визначена в законі, відповідно жодних додаткових дій не потребує», - зазначила Г. Пайонкевич.

Вона прокоментувала ZAXID.NET: «Є закон «Про місцеве самоврядування», який каже, що лише рада приймає рішення про умови і спосіб приватизації комунального майна. Є закон «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», який визначає процедуру доприватизаційної підготовки, після приватизаційної підготовки та способу приватизації. Визначення ціни відноситься до приватизаційної підготовки. Спосіб визначення ціни, відповідно до закону, є один – за експертною оцінкою, виконаною належним чином ліцензованим експертом. На мою думку, нема потреби в додаткових рішення ради з цього приводу, вони не відповідатимуть закону».

Зазначимо, що депутати Львівської міської ради 20 липня під час сесії проголосували за взяття за основу і відправлення на доопрацювання проекту ухвали «Про внесення змін до ухвали від 5.03.2009 № 2453 «Про затвердження Програми приватизації майна комунальної власності м. Львова на 2009-2010 роки», яким пропонується доповнити розділ 4 пунктом 4.3 «Ціну продажу об’єкта при приватизації способом викупу затверджує міська рада після погодження з постійною комісією комунального майна та власності».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук