Цьогоріч Львівська міськрада отримала ₴25 млн відсотків з депозитів

Головні новини Львова 10.06Ірина Рєвунова, Ірина Ващишин, 10 червня 2016, 13:03 779 0

Станом на п’ятницю, 10 червня, на депозитних рахунках Львівської міськради перебувають 600 млн грн. Ці гроші вже мають своє призначення, проте міськрада кладе бюджетні гроші на депозит, аби отримати додаткові кошти від банківських відсотків. Про це під час брифінгу розповів директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук.

«На депозит кладуться тимчасово вільні гроші з бюджету розвитку Львова. Бюджет розвитку 2016 року, який затвердили депутати під час сесії ЛМР, становить 1,665 млрд грн. Ці кошти депутати вже розподілили на ремонт, будівництво, реконструкцію 490 об’єктів у Львові. Під ці гроші були проведені тендери, найняті підрядники, які виконують роботи», – сказав Іщук. 

Він зазначив, що гроші надходять на рахунки міськради щомісяця майже рівними сумами – приблизно по 110 млн грн. Проте ці гроші вже розподілені на різні об’єкти – ремонти доріг, прибдання транспорту, облашутвання громадських просторів тощо, і використати їх не за призначенням неможливо. «Щоб ці гроші безцільно не лежали на наших рахунках, ми кладемо їх на депозит. Від цього ми отримуємо користь – вони приносять доходи для міста», – наголосив директор департаменту фінансової політики. 

Іщук зазначив, що сума, яка лежить на депозиті міськради в державному Укргазбанку під 20,1% річних, постійно змінюється, адже одні кошти надходять, інші знімають. Станом на 10 червня, на депозитах ЛМР лежать 600 млн грн.

За словами Іщука, за п’ять місяців 2016 року міськрада заробила на депозитах 25 млн грн. Для порівняння Іщук навів також суми надходжень до міського бюджету з інших джерел – 14 млн грн цьогоріч надійшло від податку на нерухомість, 10 млн грн – держмита.

Отримані від депозитних вкладів кошти після завершення першого півріччя депутати мають розподілити під час засідання сесії ЛМР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук