Цьогоріч на Львівщині видали майже 2 тисячі пільгових кредитів на енергозбереження

ЕкономікаОльга Зеліско, 7 серпня 20154180

Утеплення оселі за рахунок держави: за останні сім місяців на Львівщині видали майже 2 тисячі пільгових кредитів. Державний і обласний бюджет відшкодовують частину вартості позик на енергозбереження. Держава компенсує українцям 20% тіла кредиту на негазовий котел, а область – 15% ставки кредиту на утеплення будинків.

Мешканці Львівщини можуть отримати позику на встановлення нових вікон, утеплення фасаду, твердопаливні чи електричні котли та навіть на сонячні колектори. Максимальний кредит, який можна взяти, – 50 тис. грн, терміном на 3 роки. Для цього потрібно принести паспорт та довідку про доходи за півроку в найближче відділення «Ощадбанку». Такі програми діють на Львівщині вже 7 років, пільговими позиками скористались 14 тисяч людей.

«Твердопаливні котли, електричні котли – цю групу товарів відшкодовує уряд України, 20% тіла кредиту. Якщо людина отримає на твердопаливний котел 10 тис. грн, уряд відшкодує 2 тис. грн. І наступного місяця зменшиться вартість кредиту, буде 8 тис.», – розповів начальник відділу організації роздрібного кредитування «Ощадбанку» Іван Павлів.

«Якщо людина бере послуги на 30 тис. грн, отримує відшкодування з обласного бюджету по тілу кредиту, вона сплачує реальних грошей близько 23-24 тис. грн», – пояснив директор обласного департаменту економічного розвитку Василь Лозинський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук