Цьогоріч на Львівщині відшкодовано 68,8 млн грн ПДВ

Економіка19 квітня 20113370

У Львівській області у 2011 році відшкодовано 68,8 млн грн ПДВ. Про це під час наради з питання відшкодування ПДВ у Львівській області, що відбулась у Львівській ОДА 19 квітня під керівництвом Михайла Цимбалюка повідомив заступник голови Державної податкової адміністрації у Львівській області Ігор Кравчук.

Серед декларацій за лютий 2011 року у Львівській області із 177 платників, які заявили бюджетне відшкодування ПДВ, під автоматичне відшкодування попало лише 3 СГД, що становить 1,7% від всіх заявок, повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської ОДА.

Решта 177 платників не відповідають критеріям, які б надавали право на автоматичне відшкодування ПДВ. Проте, ці платники не втрачають права на відшкодування ПДВ у звичайному режимі.

Що стосується податкових декларацій з ПДВ за лютий 2011 року 16 платників у Львівській області не підпали під автоматичне відшкодування ПДВ через недосягнення ними рівня середньої зарплати.

Михайло Цимбалюк зауважив, що потрібно подавати інформацію підприємцям про умови, за яких їм будуть автоматично відшкодовувати ПДВ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук