Турчинов наказав люструвати всіх посадовців, яких призначає парламент

ЕкономікаОльга Карабан, 12 листопада 20142281

Верховна Рада України у рамках закону «Про очищення влади» протягом листопада-грудня перевірятиме всіх посадовців, які призначаються та звільняються з посад парламентом. Відповідне розпорядження підписав голова Верховної Ради України Олександр Турчинов. Його текст розміщено на сайті Верховної Ради.

У розпорядженні «Деякі питання проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» передбачено провести з 10 листопада 2014 року перевірку достовірності відомостей стосовно застосування заборон, передбачених ч. 3 і 4 ст.1 закону «Про очищення влади».

До переліку посад, щодо яких проводиться перевірка, входять прем'єр-міністр України; перший віце-прем'єр-міністр; віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства; віце-прем'єр-міністр; міністр аграрної політики та продовольства; міністр внутрішніх справ України; міністр екології та природних ресурсів України.

Згідно з документом, перевірку також буде застосовано щодо таких посад: міністр економічного розвитку і торгівлі України; міністр енергетики та вугільної промисловості України; міністр закордонних справ; міністр інфраструктури України; міністр культури; міністр молоді та спорту; міністр оборони; міністр освіти і науки; міністр здоров'я; міністр соціальної політики; міністр фінансів України; міністр юстиції; міністр Кабінету міністрів.

Крім цього, під перевірку підпадуть голова Служби безпеки України; голова Національного банку; голова Антимонопольного комітету, голова Державного комітету телебачення і радіомовлення, голова Фонду державного майна України.

Як повідомляв ZAXID.NET, 16 жовтня в Україні набув чинності закон «Про очищення влади». Цього ж дня Кабінет міністрів опублікував перші списки високопосадовців, уже звільнених з посад відповідно до цього закону, а також списки тих, кого мав би звільнити президент.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук