Туреччина планує поглибити економічну співпрацю із Львівщиною

ЕкономікаДар'я Буряченко, 19 вересня 20143790

Надзвичайний і повноважний посол Туреччини в Україні Йонет Дж. Тезель вперше відвідав Львів. На зустрічі з тимчасовим виконувачем обов'язків голови Львівської обласної державної адміністрації Юрієм Турянським посол обговорив поглиблення економічної співпраці та створення сприятливих умов для надходження турецьких інвестицій у Львівську область.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби ЛОДА.

«Теперішня економічна співпраця між обома країнами далеко не відповідає можливостям обох держав», – зауважив на зустрічі Турянський.

Однією із пріоритетних галузей розвитку на Львівщині є туризм. «Туреччина дуже добре розвиває цю галузь, – зазначив губернатор. – Тому ми прагнемо перейняти ваш досвід. Також ми відкриті для співпраці з турецьким бізнесом та створюватимемо для цього сприятливий ґрунт».

Тезель розповів, що у Львові вперше і пообіцяв приїхати сюди знову. Після завершення зустрічі Турянський та Тезель висловили сподівання зустрітись сьогодні на «Арені Львів» під час футбольного матчу між харківським «Металістом» та турецьким «Трабзонспору».

Довідка.

У січні-липні 2014 року зовнішньоторговельний оборот Львівщини з Туреччиною становив $29,4 млн (127,8 % до відповідного періоду 2013 року). 

Експорт становить $10,7 млн (214,7 % до семи місяців 2013 року), а імпорт – $18,7 млн (104,0 % до січня-липня 2013 року). При цьому сформувалося від’ємне сальдо зовнішньої торгівлі з Туреччиною розміром у $8 млн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук