Цьогоріч в економіку Львівщини найбільше інвестував Кіпр

ЕкономікаОксана Панчишин, 15 серпня 20142780

У І півріччі 2014 року в економіку Львівщини вкладено 24 млн дол. США прямих іноземних інвестицій. Вкладниками в цьому періоді були інвестори з 27 країн світу. Найбільше інвестицій надійшло від партнерів з Кіпру – 12,8 млн дол., Німеччини – 2,4 млн дол., Канади – 1,6 млн дол. та Данії – 1,5 млн дол.

Про це йдеться в повідомленні ГУ статистики у Львівській області.

Найбільше інвестицій було спрямовано в будівельні підприємства області – 10,1 млн дол. (41,9% від загальнообласного обсягу надходження). Чималі обсяги надійшли і в підприємства промисловості – 4,7 млн дол. (19,5%), тимчасового розміщення й організації харчування – 2,2 млн дол. (9,3%), транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності – 2,2 млн дол. (9,0%).

Упродовж січня-червня поточного року нерезиденти вилучили з економіки області 13 млн дол. свого капіталу. За рахунок коливання валютних курсів у І півріччі обсяг іноземного акціонерного капіталу в області скоротився на 179,4 млн дол. США.

Загалом, з уваги на переоцінку, утрату, курсову різницю за січень-червень цього року в економіці області зменшився сукупний обсяг іноземного акціонерного капіталу на 168,4 млн дол., або на 9,9% відносно початку року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук