Туроператор «Ньюз Тревел» заявив про припинення діяльності з 17 січня

ЕкономікаРоман Ганкевич, 17 січня 201516280
Філія компанії "Ньюз Тревел" у Києві

З 17 січня 2015 року туристичний оператор «Ньюз Тревел» призупинив відправку туристів на відпочинок. Про це повідомляється на веб-сайті оператора.

«Серед причин цього вимушеного рішення різке падіння попиту і купівельної спроможності через різке зростання курсу валют і негативну політичну ситуацію протягом останнього року», - йдеться в повідомленні.

Туроператор зазначає, що всі туристи, які в даний час перебувають за кордоном, забезпечені зворотними квитками для повернення в Україну.

«Ньюз Тревел» також рекомендує турагентствам, які мають діючий агентський договір з ТОВ «Ньюз Тревел» повідомити своїх туристів про скасування всіх турів починаючи з 17 січня, у тому числі і тих турів, документи на які вже видані на руки.

Для повернення коштів по заброньованим і сплаченими турами турагенствам необхідно підготувати пакет документів згідно з процедурою повернення коштів, яка описана на сайті туроператора. Повернення коштів буде проводиться протягом 14 робочих днів з моменту отримання документів.

На сайті також зазначається, що регіональні офіси туроператора вже не працюють, а паспорти туристів можна отримати по мірі їх виходу з консульства в штатному режимі.

Як повідомлялося, асоціація лідерів турбізнесу України, після проблем з поселенням туристів туроператора «Ільтур», які виникли в червні 2014 року в Туреччині та Болгарії, виступила з ініціативою створення координаційного центру екстреної допомоги українським туристам за кордоном для надання їм реальної допомоги.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук