Тютюнову компанію «Прилуки» придбали британці

Тютюнову компанію «Прилуки» придбали британці
Офіс «Брітіш Американ Тобакко Україна»

Афілійована з British American Tobacco компанія Precis купила 99,9% «А/Т Тютюнова компанiя «В.А.Т.-Прилуки», про це повідомив «Інтерфакс-Україна».

Як повідомила компанія в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Precis стала власником 1,013 млрд шт. акцій приватного акціонерного товариства.

Раніше у прес-службі «Брітіш Американ Тобакко Україна» повідомили, що вказане придбання акцій є частиною внутрішньокорпоративної реструктуризації на рівні групи «British American Tobacco» і спрямоване на вдосконалення корпоративного управління компаніями групи.

Precis Limited і British American Tobacco (Hamburg International) GmbH є афілійованими особами.

ПрАТ «А/Т Тютюнова компанія «В.А.Т.-Прилуки» заснована в 1993 році на базі Прилуцької тютюнової фабрики.

В Україні компанія виробляє і продає такі марки сигарет, як Kent, Rothmans, Vogue, Dunhill, Pall Mall, Lucky Strike, Capri, «Прилуки Особливі», «Козак». Експортує продукцію в Білорусь, Вірменію, Грузію, Молдову, Азербайджан, Сінгапур.

Компанія входить до групи British American Tobacco (BAT) - провідну міжнародну тютюнову компанію. BAT має 44 сигаретних фабрики в 41 країні світу. В її портфель входить понад 200 марок сигарет. У 2015 році компанія в Україні справила 19,047 млрд сигарет (в 2014 році – 17,415 млрд).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук