У 2010 році безробіття на Львівщині становило 8,3%

Економіка25 січня 20114160

За попередніми даними у 2010 році середня зарплата на Львівщині становила 1 960 грн, а станом на початок грудня минулого року – 2 084 грн, повідомив 25 січня начальник головного управління економіки та інвестицій Львівської ОДА Денис Шмигаль.

Як повідомив Д. Шмигаль під час засідання постійної комісії Львівської облради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності 25 січня, безробітних у Львівській області налічувалося 23 тис, тобто 8,3% від працездатного населення. Для порівняння, у 2009 році цей показник становив 8,5%.

Також Денис Шмигаль розповів про те, що за обсягом капітальних інвестицій на одну особу за 2010 рік Львівщина займає 4-е місце по Україні, а за іноземними інвестиціями – 6-е. Іноземних інвестицій, за його словами, надійшло 1,26 млн грн, що, втім, дещо менше від плану, за яким передбачалося 1,3 млн грн.

Коментуючи загальну ситуацію з виконання Програми соціально-економічного розвитку Львівської області, начальник головного управління економіки та інвестицій Львівської ОДА зокрема зазначив, що з капітальних вкладень було профінансовано 31,5 млн грн з передбачених 43,7 – що, за його словами, є "досить високим" рівнем.

Водночас Денис Шмигаль наголосив, що подані ним дані є попередніми, нехай і уточненими у порівнянні із тими, що подавалися раніше. Сьогодні, за його словами, останній день для подачі відповідної статистики, і остаточних цифр можна очікувати на самому початку лютого.

Говорячи про бюджет розвитку на 2011 рік, Шмигаль сказав: "Цього року бюджету розвитку слабший, ніж минулого року, але території свої бюджети краще структурували".

Як інформував ZAXID.NET , на засіданні бюджетної комісії Львівської облради 25 січня Денис Шмигаль також повідомив, що у 2010 році Угоду щодо соціально-економічного розвитку Львівської області між Кабміном та Львівською облрадою з державного бюджету профінансовано на 33%, а з місцевих – на 8%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук