У 2015 році українці заробили в Польщі ₴54 млрд

У 2015 році українці заробили в Польщі ₴54 млрд
фото AFP

За минулий рік українці заробили у Польщі понад 8,4 млрд злотих або 54,6 млрд грн за курсом 2015 року, інформує «Gazeta Wyborcza», посилаючись на дані Національного банку Польщі.

Для порівняння, поляки, які працюють за межами рідної країни переказали в Польщу 16,3 млрд злотих.

Як пише «Gazeta Wyborcza», ринок праці в Польщі перебуває у настільки добрій ситуації, що до країни охоче їдуть на заробітки мігранти. Від січня до листопада 2015 року у центрах зайнятості Польщі зареєстровано 720 тис. заяв про надання праці для іноземців. 98% цих заяв подали українці. Державна служба статистики Польщі стверджує, що кількість заяв від українців про працевлаштування порівняно із 2014 роком зросла на 100%.

Згідно з даними Національного банку Польщі українці, що працюють в країні менше ніж рік або доїжджають на роботу із прикордонних районів заробили 8,4 млрд злотих або 54,6 млрд грн.

Однак помилково вважати, що лише бідні країни користають із грошей, які заробляють їхні громадяни закордоном. Як інформує Світовий банк, лідерами у Європі є емігранти з Франції, які переказали додому 22 млрд доларів. Далі йдуть німці, які переказали 15 млрд доларів, іспанці – 10,24 млрд доларів, італійці – 9,58 млрд доларів і бельгійці, які перерахували додому 8,84 млрд доларів. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук