У 2018 році на Львівщині збудують дві школи за майже ₴90 млн

Управління капітального будівництва Львівської облдержадміністрації 13 грудня уклало угоду про добудову до існуючої у с. Батятичі Кам'янка-Бузького району школи нових приміщень для 300 учнів. Будівництво за понад 32 млн грн буде виконувати переможець тендеру, ТОВ «Градобуд-Престиж». Про це повідомили «Наші гроші. Львів», посилаючись на інформацію на сайті електронних закупівель Prozorro.

Того ж дня Давидівська сільська рада підписала договір про будівництво нової школи I-III ступенів на 275 учнів в селі Пасіки-Зубрицькі Пустомитівського району за 54,6 млн грн. У тендері перемогло ПП «КФ Груп».

Таким чином вартість будівництва у перерахунку на одного учня у першому випадку становить 106 тис. грн, у другому –198 тис. грн. При цьому опосередкована вартість будівництва шкіл на 2017 рік, як об’єктів соціального призначення, встановлена Мінрегіонрозвитком складає 86 тис. грн на учня. Обидва об’єкти планують збудувати до кінця 2018 року.

Крім переможців, участь у торгах брали ТОВ «Науково-виробничий центр «Інженерна екологія» у першому тендері та ПП «Терези ЛТД» – у другому.

Кінцевими бенефіціарними власниками ТОВ «Градобуд-Престиж», зареєстрованого в смт. Верхнє Синьоводне Сколівського району, є Василь Загородний (80%) та Андрій Яцура (20%). За 2017 рік підприємство отримало замовлень на 38,3 млн грн.

ПП «КФ груп» засноване два роки тому у селі Підбірці Пустомитівського району, а її власником та директором є Олег Феліщак. Протягом 2017 року компанія отримала держзамовлень на більш ніж 80 млн грн. В усіх випадках замовником була Давидівська громада.

Крім того, Олег Феліщак був одним з власників ТОВ «Західбудпроект», який вказаний як субпідрядник переможця, він має встановити системи вентиляції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук