У Брюховичах відкрили Українську академію лідерства

Студенти академії навчаються 6 днів на тиждень

У реколекційно-відпочинковому центрі «Світлиця», що у Брюховичах, відкрили першу на Західній Україні академію лідерства. Тут навчатимуться 40 студентів з 18 областей України. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Українська академія лідерства  це новий формат навчання для випускників середніх шкіл, що триває 10 місяців і поєднує фізичне, академічне і духовне виховання. Тут не видають дипломів, а також не ставлять оцінок. Студенти академії навчаються 6 днів на тиждень, один із яких присвячують волонтерській діяльності відповідно до інтересів – допомога у притулку для тварин, у фонді для хворих дітей, у військовому госпіталі тощо.В Академії діє система самоврядування, студенти сформували 5 міністерств: Міністерство культури, Міністерство комунікацій, Міністерство побуту, Міністерство міжнародних відносин та Міністерство мандрівок. Такий підхід дозволяє студентам активно долучатися до створення програми занять, обирати цікавих саме для них лекторів, організовувати зустрічі та подорожі, вчить самостійно будувати свій вектор розвитку у спільноті.

Кожне з міністерств курує ментор, який входить до складу ініціативної групи Української академії лідерства. Спілкування з професіоналами, стажування і наставництво допоможе отримати практичні навички та обрати професійний шлях у майбутньому.

«Думаю, що бути лідером – це брати відповідальність за інших. Перед вами складне життя. В цьому житті буде багато різних змагань, будуть різні битви. Але буде одна битва найскладніша – коли ви будете мати бій зі самим собою, зі своїми спокусами, лінню. Бажаю вам перемогти. Є різні лідери – темні, а є світлі, Божі. Власне ця академія, на моє переконання, це шанс пізнати, в першу чергу, себе. Якщо ви зумієте пізнати себе, ви пізнаєте весь світ», - зазначив на відкритті академії Андрій Садовий, міський голова Львова.

Студенти академії лідерства

Академія лідерства на Львівщині є однією з чотирьох академій, які відкрито в Україні. Зокрема, торік академію лідерства відкрили у Києві. Проект реалізується за підтримки Адміністрації Президента, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук