Після скандалу у соцмережах студентам Львівського університету дозволили користуватися ліфтом

Минулого тижня на ліфтах університету з'явилися оголошення про те, що ними можуть користуватися «тільки викладачі та неповносправні»

СуспільствоМ.В., 26 вересня 201639063
Оголошення «Увага, ліфт для викладачів та неповносправних. Студентам користуватися заборонено» зняли сьогодні, в університеті наразі не змогли знайти ініціатора заборони

Після скандалу у соцмережах у понеділок, 26 вересня, у головному корпусі ЛНУ імені І. Франка зняли оголошення про заборону студентам користуватися ліфтом. Пост із фотографією заборони опублікував на своїй сторінці Володимир Феськов, координатор «Опори» у Закарпатській області, який у п’ятницю, 23 вересня, заходив в університет у справах.

«Ліфт з’єднує чотири поверхи, на кожному висить оголошення «Увага, ліфт для викладачів та неповносправних. Студентам користуватися заборонено, ведеться відеоспостереження». Що цікаво, на кожному оголошення закреслено ручкою слово «неповносправний» і виправлено «людей з особливими потребами», – розповів ZAXID.NET Володимир Феськов.Публікація викликала багато негативних коментарів.

Ліфт курсує між чотирма поверхами, між профкомом студентів, філологічним, історичним та факультетом іноземних мов. На жодному із факультетів не знають, хто був ініціатором оголошення.

«Ми теж намагалися це з’ясувати, але безуспішно. Можливо, автори оголошення – це ті фахівці, які займаються обслуговуванням ліфту. Підйомник працює вже кілька років, але заборона з’явилася лише минулого тижня. Сьогодні ми звернемося до декана з проханням зняти його», – зазначила у розмові з ZAXID.NET Діана Іванків,  методистка історичного факультету.

Як розповів ZAXID.NET Олег Вівчарик, редактор прес-центру ЛНУ ім. Івана Франка, їм також не вдалося з'ясувати, хто ініціатор заборони, проте після зацікавлення ЗМІ 26 вересня по обіді на усіх поверхах оголошення зняли.

«Ректор доручив проректору підготувати з цього приводу офіційну заяву», – повідомив Олег Вівчарик.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук