У бюджеті Львівщини хочуть закласти 1,2 млн грн на землю для учасників АТО

Сьогодні, 16 січня, депутати Львівської обласної ради під час бюджетних слухань постійної комісії з питань регулювання земельних відносин розглянули питання щодо можливості закладення в обласному бюджеті на 2015 рік 1 млн 200 тис. грн для реалізації Програми розроблення містобудівної документації у Львівській області на 2011-2015 роки, яка передбачала би придбання і виділення учасникам АТО земельних ділянок під будівництво житла.

«Ми знаємо, в яких важких умовах доводиться нині перебувати цим людям. Власне через це, ми якомога швидше повинні допомогти цим хлопцям в отриманні земельних ділянок для будівництва власного житла», – зазначив голова комісії Пилип Пилипенко, інформує прес-служба Львівської облради.

Водночас за інформацією начальника управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Львівської ОДА Володимира Лавріна, Львівська міська рада також планує виділити на придбання земельних ділянок для бійців АТО кошти в розмірі 600 тис. грн.

Відтак кошти обласного бюджету, бюджету міста Львова та кошти місцевих рад будуть використані, зокрема, на розробку генеральних планів з розширення меж міст та селищ, а також на підготовку містобудівної документації.

Земельні ділянки, які передбачено виділити військовим АТО, розміщені в межах 30-кілометрової зони біля міста Львова. Серед них: 250 земельних ділянок у Пустомитівському районі, по 200 – у Жовківському, Городоцькому та Яворівському районах та ще 150 – у Кам’янка-Бузькому районі.

Розподіл земельних ділянок здійснюватимуть військовослужбовці, які створили громадське об’єднання. Власне вони вестимуть список претендентів на землю і здійснюватимуть контроль за механізмом надання бійцям АТО землі під будівництво житла.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук