У бюджеті Львова на дорожнє господарство передбачено 5,2 млн грн

Економіка12 січня 20112170

У Львові видатки на транспорт та дорожнє господарство в 2011 році, відповідно до бюджету, передбачено 5,2 млн грн.

Про це ZAXID.NET повідомили у Львівській міській раді.

Серед цих коштів передбачено: 4 млн грн на компенсаційні виплати за пільговий проїзд учнів та студентів електротранспортом, що на 354,2 тис. грн більше, ніж 2010 року, на виконання робіт з експлуатації світлофорних об’єктів передбачено 1,2 млн грн.

Також з державного бюджету передбачена субвенція в сумі 30,9 млн грн на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

Нагадаємо, у бюджеті 2010 року витрати на транспортну галузь, дорожнє господарство, зв`язок, телекомунікації та інформатику передбачалось 5,7 млн грн.

2010 року у Львові вдалось відремонтувати понад 10 основних магістралей протяжністю 21 км (700 тис кв м). За 4 роки – це 60 км. Відновлено бруківку в центрі міста - на площі Галицька, Осмомисла, пр. Свободи. Зроблено 2 транспортні розв’язки (вул. Сахарова, пр. Чорновола).

Нове покриття отримали ще понад 100 менших вулиць та міжквартальних доріг. Розпочато ремонт вул. Городоцької.

Зараз проводять роботи з продовження тролейбусного маршрут №24. Також цього року буде продовжено маршрут №2.

"Ці досягнення – це лише початок. Перед містом ще багато викликів, які потрібно подолати. Ми повинні у всьому показувати приклад. Пріоритетами роботи на цей рік залишаються освіта, медицина, комунальна та соціальна сфери", - вважає міський голова Андрій Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук