У Чернівцях на дороги цього року планують витратити 17 млн грн

Економіка6 січня 20111860

На ремонт і утримання доріг цього року у Чернівцях в міському бюджеті передбачено понад 17 млн грн. Про це повідомив заступник директора департаменту ЖКГ Чернівецької міської ради Ярослав Кушнірик.

Про це ZAXID.NET повідомили у Чернівецькій міській раді.

Торік ці витрати становили 36,2 млн грн. Скорочення видатків на утримання дорожньої інфраструктури міста відбулося за рахунок відміни транспортного збору. Якщо торік з дорожнього фонду бюджету міста на ремонт і утримання доріг було витрачено понад 15 млн грн, то цього року у дорожньому фонді очікується надходжень лише на 3,2 млн грн.

Цього року у міському бюджеті передбачено 5,6 млн грн на поточний ремонт доріг та 5,8 млн грн – на їх утримання. Ще 2 млн 670 тис. грн буде спрямовано на механічне прибирання доріг, 160 тис. грн – на утримання засобів безпеки руху. Окрім того, за рахунок дорожнього фонду у цьому році на утримання доріг заплановані видатки в сумі 3,2 млн грн. Із коштів, передбачених на ремонт і утримання доріг у цьому році, 3,4 млн грн буде спрямовано на погашення боргів за виконані ремонтні роботи торік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук