У Чернівцях працюють понад 28 тисяч суб’єктів підприємницької діяльності

Економіка11 квітня 20091780

28,5 тисяч суб’єктів підприємницької діяльності зареєстровано у Чернівцях. Кількість малих підприємств становить 2559 одиниць. На 10 тисяч населення міста припадає 104 малих підприємства. Впродовж першого кварталу цього року у місті зареєстровано 82 юридичні особи (з них 47 - суб’єктів малого бізнесу) та 573 підприємців - фізичних осіб. На 1 квітня за спрощеною системою оподаткування у Чернівцях працюють 9896 суб’єктів малого підприємництва, на умові сплати фіксованого податку - 4292 фізичних осіб-підприємців. Про це ZAXID.NET повідомили у департаменті економіки Чернівецької міської ради.

Найбільш привабливими для малих підприємств у Чернівцях залишаються сфери торгівлі, ресторанного господарства, надання транспортних, юридичних послуг та операції з нерухомістю. Частка малих підприємств у цих сферах діяльності становить 87,3% від їх загальної кількості, в тому числі 31,6% - в торгівлі; 21,5% - у сфері здійснення операцій з нерухомістю; 15,8% - у промисловості; 10,1% - у будівництві; 8,2% - у сфері діяльності транспорту та зв’язку.

За видами економічної діяльності найбільша частка реалізованої продукції (робіт, послуг) малими підприємствами, в загальних обсягах реалізації першого кварталу, була у підприємств торгівлі; ремонту автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку - 43,6%, промисловості - 15,4%, операцій з нерухомим майном, орендою, інжинірингом та наданням послуг - 13,9%, будівництва - 13,1%.

З метою підтримки суб’єктів підприємницької діяльності в умовах фінансово-економічної кризи та запобігання впливу її негативних наслідків за пропозицією міської Координаційної ради з питань розвитку підприємництва в лютому ц.р. міська рада прийняла рішення про тимчасове припинення застосування підвищуючих коефіцієнтів до орендної плати за несвоєчасне освоєння суб’єктами підприємництва земельних ділянок.

У березні на базі міського Центру захисту приватних підприємців та підприємств малого бізнесу для підприємців зорганізовано роботу постійно діючого бізнес-класу, забезпечено стабільну роботу інформаційної "Гарячої лінії", на адресу якої із запитами звернулись із 677 суб’єктів підприємницької діяльності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук