У Добротвірську ТЕС треба вкласти 10 млрд грн

Економіка18 липня 201150050

План розвитку Добротвірської ТЕС передбачає інвестиції у реконструкцію та закупівлю потужностей у розмірі 10 млрд грн. Про це 17 липня під час брифінгу на ТЕС повідомив в.о. голови правління ПАТ «Західенерго» Володимир Мазяр.

Як розповів журналістам головний інженер Добротвірської ТЕС Юрій Купровський, станція є найстаршою у регіоні і має уже 56 років, а деякі нині наявні турбіни та блоки були встановлені ще на початку 60-х років минулого століття. «Обладнання відпрацювало свій ресурс. Величезні кошти витрачаються на його підтримання в працюючому стані. Минулого року на проведення ремонтів обладнання витратили 90 млн грн», - зазначив він.

Через старість обладнання, за словами Юрія Купровського, ТЕС зменшує об’єми свого виробництва. Відтак вже у другій половині 2012 року планується вивести на реконструкцію блок №8, ресурс якого планується продовжити на 20 років і приділити основну увагу зменшенню кількості шкідливих для довкілля виходів, за які Добротвірська ТЕС лише минулого року заплатила 10 млн грн платежів. У реконструкцію, яка триватиме близько 1,5 року, планується вкласти 330 млн грн, уточнив Юрій Купровський. Натомість уже на 2014 рік запланована реконструкція блоку №7, бюджет якої становитиме 0,5 млрд грн, додав головний інженер.

Як інформував ZAXID.NET, в.о. голови правління ПАТ «Західенерго» Володимир Мазяр на брифінгу 17 липня також висловив переконання, що внаслідок приватизації підприємства, торги щодо якої почнуться у вересні, не відбудеться скорочення працівників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук