У Дрогобичі почнуть заплановану ще до «Євро-2012» реконструкцію місцевого стадіону

У Дрогобичі почнуть заплановану ще до «Євро-2012» реконструкцію місцевого стадіону
Заплановану до «Євро-2012» реконструкцію стадіону «Галичина» не завершили через проблеми з підрядниками

Дрогобич отримав 2,9 млн грн на початок реконструкції стадіону «Галичина». Кошти передбачені рішенням Львівської облради, прийнятим під час останньої сесії. Як повідомила 31 січня прес-служба Дрогобицької міськради, для відновлення стадіону потрібно близько 30 млн грн, однак попри брак коштів почати реконструкцію об'єкта планують вже цього року.

«Ми не можемо зволікати з часом і розпочати реконструкцію стадіону необхідно якнайшвидше, адже можемо втратити і те, що від стадіону залишилося. Саме завдяки спільній праці з депутатами усіх рівнів, громадськими організаціями та активній позиції громади міста, нам вдалося отримати стартовий капітал для початку довгоочікуваної реконструкції стадіону «Галичина», яку плануємо розпочати вже у 2018 році», – заявив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Зазначимо, реконструкцію стадіону «Галичина» у Дрогобичі планували провести до Євро-2012. Однак через проблеми з підрядниками її досі не завершили.

Окрім коштів на стадіон Дрогобич отримав із Державного фонду регіонального розвитку ще 28 млн грн, які спрямують на реалізацію трьох проектів – реконструкцію площі Ринок, будівництво центру публічних послуг та реконструкцію вуличного освітлення в місті.

Загальна вартість реконструкції площі Ринок становить 24,7 млн грн. Із держфонду регіонального розвитку на 2018 рік Дрогобич отримав 10 млн грн, окрім цього передбачено ще 1,1 млн грн з міського бюджету. Реконструкцію головної площі міста почали у 2017 році, а завершити її планують у 2020 році.

Вартість будівництва центру публічних послуг «Документ-Сервіс Дрогобич» становить 12,2 млн грн. Із міського бюджету на цей проект виділили 2 млн грн, а ще 11,9 млн грн Дрогобич отримає із держфонду регіонального розвитку. Завершити будівництво мають вже цього року. За інформацією Дрогобицької міськради, на першому поверсі центру публічних послуг буде розташований Центр надання адміністративних послуг, а на другому – громадський хаб площею понад 300 м2.

Реконструкцію вуличного освітлення Дрогобича завершать у 2019 році. На цей рік місто отримало з державного бюджету 5 млн грн, а з міського виділило ще 600 тис. грн. Загалом на цей проект потрібно 18,3 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук