<

У «Дзизі» розпочався фотопроект «Донбас - країна мрій»

КультураДарина Цвях, 18 червня 20150

У галереї «Дзиґа» в межах культурного  форуму «Донкульт» розпочався персональний фотопроект київського фотографа Віктора Марущенка «Донбас - країна мрій».

«Донбас - країна мрій» – мистецький проект київського фотографа Віктора Марущенка, який він знімав у 2004 році в Донбаському регіоні. Це історія про життя людей, єдиним джерелом заробітку яких є закинуті й небезпечні шахти. У нелегальних шахтах працюють жінки, чоловіки, підлітки і пенсіонери. Вони зрідка продають вугілля за гроші, здебільшого вимінюють на продукти.

Поруч зі знімками шахт на фотографіях - домівки шахтарів, бараки із кольоровими фотошпалерами на стінах. На шпалерах південні пейзажі, Адріатика, пальми - єдине матеріальне втілення мрії у повсякденні смертельно небезпечної праці.

Віктор Марущенко - відомий український фотограф, учасник близько 70 персональних та групових фотовиставок в Швейцарії, Німеччині, Франції, США, Канаді, Бразилії, Чилі, Словаччині, Росії, Україні а також бієнале у Венеції (2001) та Сан-Паулу (2004). Роботи митця представлені і на виставці, яка так само у рамках «Донкульту» експонується у львівському Палаці мистецтв.

У2004 митець заснував власну школу фотографії, яка сьогодні є одною з найбільш відомих в Україні. Фотографії Марущенко знаходяться в колекціях музеїв, галерей та в приватних колекціонерів. 

Виставка триватиме до 30 червня. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук