У Фонді гарантування вкладів пояснили, як продаватимуть активи банків-банкрутів

ЕкономікаРоман Ганкевич, 19 грудня 201610550
З 1 січня 2017 року аукціони будуть відбуватися в електронній формі

Фонд гарантування вкладів з 1 січня 207 року переходить на новий спосіб реалізації активів неплатоспроможних банків. Про це йдеться у повідомленні прес-служби фонду.

Як зазначається, відтепер усі аукціони з продажу активів будуть проводитися в електронній формі виключно через систему «ProZorro.Продажі».

Згідно з прийнятим Фондом рішенням, майданчики, які не підключені до системи «ProZorro.Продажі», проводитимуть аукціони з вже розподіленими на них активами до 1 лютого 2017 року. Якщо до цього часу ще залишаться непродані лоти, їх розподілять на майданчики, підключені до зазначеної системи.

«За період реалізації пілотного проекту система ProZorro.Продажі змогла довести свою ефективність, виправдавши покладені на неї очікування. На сьогодні Фондом акредитовано 12 майданчиків, які уже долучилися до реалізації пілотного проекту. Ми прагнемо максимально розширити коло організаторів аукціонів, тому закликаємо їх підключатися до ProZorro.Продажі. Ми вже знаємо, що з технічної точки зору підключитися до системи можливо упродовж двох тижнів. Таку можливість мали усі учасники ринку. До кінця року до системи планують приєднатися ще низка організаторів аукціонів. І ми готові оголосити ринку додаткову акредитацію», – сказала Юлія Берещенко, директор Департаменту консолідованого продажу та управління активами Фонду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук