У галереї «Дзиґа» відкрилась виставка «Ars Longa Vita Brevis» у галереї
Культура

У галереї «Дзиґа» відкрилась виставка «Ars Longa Vita Brevis» у галереї

Дарина Цвях, 19 листопада 2014 284 0
фото Мирослав Пархомик

Сьогодні , 19 листопада, в мистецькій галереї «Дзиґа» відкрилася виставка «Ars Longa Vita Brevis /документація /». Авторами проекту є лауреати першої премії «PinchukArtCentre '2013», українська «Відкрита Група».

«Ars Longa Vita Brevis» було зреалізовано для виставки 20 номінантів премії «PinchukArtCentre '2013». Художники працювали над проектом у 2013-му році, а нагороду отримали у грудні, саме в той час, коли за кілька метрів від «PinchukArtCenter» у Києві повалили пам'ятник Леніну.

«Відкрита Група» – це п’ятеро постійних учасників: Павло Ковач, Юрій Білей, Антон Варга, Стас Туріна, Євген Самборський. Свого часу вони познайомилися у Львові, де разом навчалися в Академії мистецтв. Час до часу для різних проектів до «Відкритої Групи» доєднуються інші художники з інших міст і країн.

Художники розповідають, що ідея створення групи виникла під час перебування на стипендії «Gaude Polonia» у Польщі. Перший спільний проект було представлено під час «Тижня Актуального Мистецтва» у Львові у 2012 році.

Проект «Ars Longa Vita Brevis» творився у режимі реального часу. Протягом кількох місяців художники жили з увімкненими камерами, які транслювали усе, що вони бачили, у прямому ефірі — просто на виставці у «PinchukArtCentre». Щодня готувався відео-архів та виставлявся наступного дня.

«Вони дуже активні і дуже цікаві, особливо кожен сам по собі. Мені взагалі здається, що як група вони довго не проіснують. Бо кожна постать тут – дуже потужна особистість» - Влодко Кауфман, арт-директор Мистецького об'єднання «Дзиґа».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук