У Городку за ₴29 млн відкрили цех з виробництва тротуарної плитки

ЕкономікаОрися Шиян, 15 грудня 201616180
У Городку за ₴29 млн відкрили цех з виробництва тротуарної плитки
фото ЛОДА

15 грудня у Городку на Львівщині на ТОВ «Озон» відкрили новий цех, в якому вироблятимуть тротуарну плитку та бетонні вироби. У новому цеху виробництво повністю автоматизоване.

Для розширення виробничих потужностей підприємство витратило близько 29 млн грн. За одну робочу зміну у цеху вироблятимуть 1,5 тис. м² бетонних виробів, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

За словами директора та співзасновника підприємства «Озон» Олега Когута, проектна потужність підприємства – 350 тис. м² на місяць. Обсяги реалізованої продукції за 10 місяців 2016 року становлять 66,2 млн грн.

Продукцію підприємство збуватиме у Львівській, Франківській, Закарпатській, Рівненській, Волинській, Чернівецькій та Тернопільській областях.

Всього на заводі працює 120 осіб.

Зазначимо, компанія «Озон» виготовляє будівельні вироби з бетону, дорожню та тротуарну бруківку. Підприємство виробляє тротуарну плитку методом вібропресування напівсухої бетонної суміші. Також займається виробництвом віброплит, які застосовуються для ущільнення ґрунту та укладання асфальту.

У 2012 року ввели в експлуатацію другий завод з виробництва фігурних елементів мощення, а також бетонних префабрикатів – бордюрів, поребриків, клумб, палісадів та іншої продукції з напівсухого бетону. Завод укомплектовано бетонним вузлом, який повністю задовольняє потреби виробничої лінії, даючи можливість виробляти близько 45 м3 бетону за годину.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук