У каналізацію в Городку вкладуть ще ₴11 млн з гранту ЄС

ЕкономікаО.Г., 20 липня 20152910

Городоцька міська рада замовила каналізування житлових мікрорайонів міста (V етап) за майже ₴11 млн у ТОВ «Львівський будівельний холдинг».

Як повідомляють «Наші гроші. Львів», мова йде про нову каналізацію для вулиць Підгір’я, Дорошенка, Сагайдачного, Шашкевича, Хоткевича, Шевченка, Окружна, Галицька, Коновальця. Роботи планують завершити у 2014 році.

Джерелом фінансування є кошти ЄС в рамках «Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2007-2013».

На тендер прийшло шість компаній. Дешевше  від «Львівського будівельного холдингу» роботи пропонувало виконати ТОВ «Львівбудмережі» (на ₴94 тис.). Утім його пропозиція була відхилена. Як з’ясував комітет, фірма значно занизила ціни на роботи, що визначені в кошторисах на підтвердження договірної ціни, що «що призведе до неякісного виконання робіт». Окрім того, не всі сторінки документів, копії яких подано, посвідчено належним чином.

Згідно з Вісником держзакупівель, на каналізування житлових мікрорайонів в Городку раніше проводили ще два тендери. У 2009 році – на І та ІІ етапи вартістю ₴6,2 млн. А також у 2013 році на той же V етап каналізування укладали договір на ₴8,9 млн з ТОВ «Інвестиційна компанія «Леодіс».

Власником ТОВ «Львівський будівельний холдинг» є Володимир Вдов’як.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук