У Києві хочуть назвати вулицю іменем Мирослава Поповича

КультураК.С., 14 лютого 20180
У Києві хочуть назвати вулицю іменем Мирослава Поповича
Мирослава Поповича поховали на Байковому кладовищі 13 лютого

На сайті Київської міськради зареєстрована петиція про перейменування вулиці Семашка на честь українського філософа Мирослава Поповича, який помер 10 лютого 2018 року на 88-му році життя.

«Микола Семашко був одним з тих, хто створював радянську систему охорони здоров’я. Водночас на вулиці, яке носить його ім’я, прожив останні рокі свого життя видатний український філософ і мислитель Мирослав Попович», — йдеться у тексті петиції.

Вулиця Семашка - вулиця у Святошинському районі міста Києва. Пролягає від проспекту Перемоги до бульвару Академіка Вернадського. Наразі цю ініціативу підтримали 264 особи. Для підписів залишилось ще 88 днів.

Інша петиція закликає київську владу перейменувати вулицю Москворецьку.

«Уродженець Житомира, академік, директор Інституту філософії імені Г. С. Сковороди НАН України Мирослав Володимирович Попович є визначною постаттю сучасної філософської думки України, яка достойна вшанування в місті Києві. Постімперська назва Москворецька ніяким чином не пов`язана з історією міста Києва та України в цілому», - йдеться у петиції.

Москворецька вулиця - вулиця у Святошинському районі міста Києва, яка знаходиться майже на виїзді з Києва до Житомира. За петицію проголосувало лише 33 особи, але для підписів залишилось ще 88 днів.

Нагадаємо, щоб петицію розглянула Київрада, її мають підписати 10 тис. осіб.

Професор, доктор філософських наук Мирослав Попович помер 10 лютого у 87-річному віці. Він був одним із учасників групи «Першого грудня», директором Інституту філософії імені Сковороди НАН України. 13 лютого Мирослава Поповича поховали на Байковому кладовищі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук