У Києві написали листи на підтримку Олега Сенцова

У Києві завершуються покази «Тижня кіно до дня прав людини», які з 2 грудня відбуваються в Домі освіти та культури «Майстер клас».

9 грудня глядачам представили фільм Олега Сенцова «Гамер». Як і попередні стрічки програми, «Гамер» демонструється в рамках «Марафону написання листів» – правозахисного заходу, учасники якого допомагають людям, чиї права були порушені. Організатором фестивалю виступила Amnesty International в Україні. Нагадаємо, що Олег Сенцов перебуває в ув'язненні в Москві, куди режисер потрапив за сфабрикованим звинуваченням у терористичній діяльності. Про це повідомив Cultprostir.

«Марафон написання листів – це щорічна акція. В Україні вона проводиться вже всьоме. У світі обираються 12 справ, які стосуються порушення прав людини. Число справ саме таке, тому що ми реально оцінюємо, який вплив листи до органів влади можуть оказати на ситуацію. З 1 до 20 грудня, особливо 10 грудня, у міжнародний день прав людини, всі бажаючі можуть долучитися до написання листів на підтримку громадян, що потребують правозахисної допомоги. Листи бувають двох типів: особисті, які отримує постраждала людина, і листи до уряду, який має сприяти розв’язанню ситуації. Кожен з фільмів, показаних у програмі, допомагає краще зрозуміти долю конкретної людини, що потерпає від порушення ії прав»,– пояснив Вікторія Архипенко, координатор з росту та активізму Amnesty International в Україні. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук