У Києві підприємця оштрафували на ₴37 тис. за торгівлю російськими книжками

КультураК.С., 10 липня 20181100

Держкомтелерадіо оштрафував столичного підприємця Олексія Корякіна за незаконну реалізацію книжкової продукції, завезеної з РФ без дозвільних документів. Про це йдеться на сайті Читомо.

Книжки, які розповсюджувалися без дозвільних документів, вилучили з обігу, а на підприємця наклали адміністративно-господарський штраф у розмірі 37 тис. 230 грн.

Зазначається, що у разі повторного порушення, сума штрафу складе 186 тис. грн.

Також у відомстві додали, що, станом на 9 липня, було складено 10 протоколів про накладення адміністративно-господарських штрафів, загальна сума яких складає 372 тис. 300 грн. При цьому, незаконно ввезені книжки вилучено з обігу.

У Держкомтелерадіо нагадали, що 1 січня 2017 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту», згідно з яким видавнича продукція, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, може бути ввезена на митну територію України та розповсюджена на її території за умови наявності відповідного дозволу, крім видавничої продукції, що ввозиться громадянами в ручній поклажі або супроводжуваному багажі загальною кількістю не більше 10 примірників.

Видавнича продукція, ввезена в Україну після 1 січня 2017 року в Україну без відповідного дозволу, вилучається з торговельної мережі. На суб’єктів господарювання, що порушують закон, накладається адміністративно-господарський штраф у розмірі 10 мінімальних заробітних плат за кожен випадок такого розповсюдження, вчиненого вперше, та у розмірі 50 мінімальних заробітних плат за кожен наступний випадок такого розповсюдження.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук